Závody
2011
Březen
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
26.3. | 1. OŽ, obl. mistrovství - krátká | Neubuz (Sýkorné) | VIC |
Duben
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
1.4. | oblastní mistrovství v nočním OB (Han. Obl.) | PTE | |
2.4. | 2. OŽ, 2-oblastní (Val, JM) - krátká | mapa Hambálky | SKM |
2.4. | 3. OŽ, 2-oblastní (Val, JM) - sprint | Kroměříž | SKM |
9.4. | Žebříček B-Morava – klasická trať | ASU | |
10.4. | Český pohár štafet (OM Moravy-C) | ASU | |
23.-25.4. |
HANÁ Orienteering Easter 2011, E1,E2,E3 |
Zlaté Hory | OOL+KON |
Květen
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
14.5. | Gigasport ČP,ŽA,ŽB - Morava – klasika | Hradec nad Moravicí | AOP |
15.5. | Gigasport ČP,ŽA,ŽB - Morava, krátká | Hradec nad Moravicí | AOP |
18.5. | KF přeboru škol | Havřice | LCE |
21.5. | 5. OŽ - klasika | Žamboška | KVS |
28.5. | ŽB-Morava – klasická trať | ABR+SBR | |
29.5. | ŽB-Morava – krátká trať | ABR+SBR |
Červen
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
1.6. | finále přeboru škol | Zašová | KVS |
4.6. | 6.OŽ, 3-oblastní (H,MS,Val)-OM klasika | Zlín (Hřeben) | TZL |
11.6. | M ČR na krátké trati (sf) | TTR | |
12.6. | M ČR na krátké trati (f) | TTR | |
18.6. | ŽB-Morava – klasická trať | MOV | |
19.6. | ŽB-Morava – krátká trať | HAV | |
25.6. | ŽB-Morava – krátká trať | Čechy pod Kosířem | JPV+UOL |
Červenec
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
2.-6.7. | Česká Kanada 2011 - E1-E5 | Zvůle | PGP |
2.-6.7. | Advanta 2011 - E1-E4 | Mladkov - Petrovičky | DOB |
8.-10.7. | Cena střední Moravy 2011 - E1-E3 | KON+OOL | |
14.-17.7. | H.S.H. Vysočina cup, noční, E1-E3 | CHT | |
22.-24.7. | Grand prix Silesia - E1-E4 | AOP | |
29.7-1.8. | Petit Prix - E1-E3, sprint | TJN |
Srpen
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
3.-7.8. | 5 denní Bohemia 2011 - E1-E5 | Nový Bor | BOR |
20.-21.8. | Pěkné prázdniny | TUR | |
27.-29.8. | Cena východních Čech E1, E2 | PHK |
Září
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
2.9. | MČR ve sprintu | KON | |
3.-4.9. | Gigasport ČP, ŽA, ŽB-Morava | KON | |
10.9. | Sprint cup ŽA | SHK | |
10.9. | 7.OŽ, 3-oblastní (H, MS, VAL) - klasika | Raduň | SOP |
17.9. | M ČR na klasické trati (sf) | Bečov nad Teplou | EKP |
18.9. | M ČR na klasické trati (finále) | Bečov nad Teplou | EKP |
24.9. | 8.OŽ, 3-oblastní (H, MS, VAL) - klasika | Lošov | UOL |
28.9. | 9.OŽ, 2-oblastní (VAL, JM) - klasika | Skavsko | SKM |
Říjen
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
1.10. | 10.OŽ- krátká | KVS | |
1.10. | Hanácký žebříček štafet | ASU | |
8.10. | M ČR štafet | Střítež | KSU |
9.10. | M ČR klubů | Střítež | KSU |
15.10. | 11. OŽ - krátká | Pulčín | VIC |
22.10. | 12. OŽ - krátká | Luhačovice - Radostova | LCE |
Listopad
TERMÍN | NÁZEV | MÍSTO | POŘÁDÁ |
5.11. | OŽ - hanácká oblast, klasika | JPV | |
5.-6.11. | Mistrovství ČR v horském OB | JIL |