5.a 6.závod žebříčku B Morava.

04.06.2013 09:59

1.-2.června se běžely dva závody žebříčku B Morava.Centrum závodu Mikulovice,bývalý vojenský prostor.Pořadatelem byl oddíl TJ Zlaté Hory.Podhůří jeseníků přilákalo závodníky i ze sousedního Polska.Ti to měli jako nominační závod reprezentantů.Sobotní klasická trať vedla rovinatým terénem,s množstvím komunikací a cest,konec trati vedl přímo vojenským prostorem.Tento prostor byl použit poprvé pro orientační běh.Nedělní krátká trať byla poatavena přímo v prostoru starých kasáren.V sobotní klasice odstartovalo přes 700.závodníků a v neděli asi 550.závodníků.Náš oddíl měl také zastoupení a tady jsou výsledky.

Sobota klasická trať:Kat.HD10N-Alžběta Končáková 5.místo,D45C-Katka Končáková 8.místo,D40B-Jana Sedláčková 15.místo,H45B-Jarda Sedláček 14.místo,H50B-Jarda Končák 9.místo,H60B-Tonda Peška 8.místo.

Neděle krátká trať:Kat.D10C-Alžběta Končáková 10.místo,D40B-Jana Sedláčková 16.místo,D45B-Katka Končáková 9.místo,H45B-Jarda Sedláček 19.místo,H50B-Jarda Končák 7.místo,H60B-Tonda Peška 4.místo.

Napsal:Tonda.