První jarní žebříčky Valašské oblasti.2014.

02.04.2014 20:20

První oblastní žebříček byl sprint,který se běžel ve Zlíně jako Přebor oblasti ve sprintu.Krásné jarní počasí přilákalo na start závodu asi 200 závodníků.Z našeho oddílu se také objevili na startu někteří závodníci.Tady jsou jejich výsledky:Kat.D35C-Jana Sedláčková 7.místo,H12C-Kryštof Ivo 9.místo,H21C-Ondra Sedláček 13.místo,H35C-Jarda Sedláček 4.místo.

Druhý závod se běžel odpoledne a byl to zajímavý závod s volným pořadím kontrol.Závodník musel pozbírat všechny kontroly,jinak by byl diskvalifikován.Opět Vám musím napsat výsledky závodníků z našeho oddílu.Kat. D35C-Jana Sedláčková 4.místo,H21C-Onra Sedláček 7.místo,H35C-Jarda Sedláček 5.místo,H45C-Tonda Peška 3.místo,HDR-David Kryštof 11.místo.                                                      Napsal:Tonda Peška.