Závod Otrokovice-Nová Dědina.

14.06.2021 09:32

V sobotu 12.6.2021.pořádal oddíl Otrokovice závod Valašské oblasti na krátké trati.Závod se běžel na nové mapě Hučaj.Terén mírně zvlněný se spoustou rýh,cest, průseků s pěkně půběžným lesem.Tratě postavil Martin Kunz,mapoval Matula Petr.Opět krásné počasí přilákalo závodníky,do nového terénu.Z našeho oddílu startovalo 11.závodníků a musím pochválit všechny a hlavně Brázdilovou Kristýnku,která vyhrála a Boledoviče Adama který byl druhý.Tady jsou výsladky všech:

Kategorie:D10C Brázdilová Kristýna  1.místo,D35C:Drábková Kateřina 7.místo,Sedláčková Jana 13.místo,H12C:Fuksa Antonín 9.místo,Kroutil Matěj 13.místo,Sedláček Matěj 15.místo,HD10N:Boledovič Adam 2.místo,H35C:Sedláček Jarda 9.místo,H65C:Peška Antonín 1.místo,P-Kroutil Milan 15.místo.A v Kat.H10C si Fuksa Vašek vzal špatnou mapu tak byl Disk.Příště to určitě napraví.                       Napsal:Tonda.