Závody 2017

Kalendář OB na rok 2017
 
Hlavní světové závody
29. 6. - 2. 7. Mistrovství Evropy dorostu SVK 
 1. - 7. 7.     Mistrovství světa EST
 9. - 16. 7. Juniorské mistrovství světa FIN
25. - 27. 7. World games POL
 
Ostatní světové závody
30. 4. - 1. 5. Tiomila SWE
25. - 28. 5. Světový pohár FIN
17. - 18. 6. Jukola FIN
25. - 27. 8. Světový pohár LAT
29. 9. - 1. 10. Světový pohár SUI
29. 9. - 1. 10. Evropský juniorský pohár AUT
 
Závody soutěží sekce OB
18. 3. Český pohár štafet PHK
 8. 4. Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB SJI
 9. 4. Český pohár štafet SJI
22. 4. Žebříček B-Morava – klasická trať TZL
23. 4. Český pohár štafet (M Moravy) TZL
 6. 5. Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet ZBM
 7. 5. Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu ZBM
13. 5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať SSU
13. 5. Žebříček B-Čechy – klasická trať VLI
14. 5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať SSU
14. 5. Žebříček B-Čechy – krátká trať VLI
20. 5. Český pohár štafet ASU
20. 5. Český pohár, žebříček A – sprint ASU
21. 5. Český pohár štafet ASU
 3. 6. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – krátká trať VSP
 3. 6. Žebříček B-Morava – klasická trať VRB
 4. 6. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – klasická trať KAM
 4. 6. Žebříček B-Morava – krátká trať VRB
 7. 6. Celostátní finále přeboru škol JPV
10. – 11. 6. Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati OSN+JHB
17. 6. Žebříček B-Čechy – klasická trať LPU
17. 6. Žebříček B-Morava – klasická trať MOV
18. 6. Žebříček B-Čechy – krátká trať LPU
18. 6. Žebříček B-Morava – krátká trať MOV
 9. 9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať AOP
 9. 9. Žebříček B-Čechy – klasická trať OPI
10. 9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať AOP
10. 9. Žebříček B-Čechy – krátká trať OPI
16. 9. Český pohár štafet SHK
16. 9. Český pohár, žebříček A – sprint SJC
17. 9. Český pohár štafet SJC
23. – 24. 9. Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati CHA
 7. 10. Mistrovství a veteraniáda ČR štafet KSU
 8. 10. Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva KSU
 
Vícedenní závody
14. - 16. 4. Velikonoce ve skalách 2017 DKP
29. 4. - 1. 5. Jarní trojúhelník 2017 MLA
30. 6. - 2. 7. Cena střední Moravy (Šebětov) KON
13. - 16. 7. Grand prix Silesia (Černá Voda) AOP
14. - 16. 7. H.S.H. Vysočina cup CHT
26. - 30. 7. Bohemia Orienteering (Nový Bor) BOR
 4. - 6. 8. Advanta (Zdoňov) DOB
11. - 13. 8. Rumcajsovy míle (Brada) SJC
26. - 27. 8. Pěkné prázdniny s OB TUR
 1. - 3. 9.     Cena východních Čech (Pustá Kamenice)                           LPU
 
 

 

Hlavní světové závody

29. 6. - 2. 7. Mistrovství Evropy dorostu SVK 

 1. - 7. 7.     Mistrovství světa EST

 9. - 16. 7. Juniorské mistrovství světa FIN

25. - 27. 7. World games POL

 

Ostatní světové závody

30. 4. - 1. 5. Tiomila SWE

25. - 28. 5. Světový pohár FIN

17. - 18. 6. Jukola FIN

25. - 27. 8. Světový pohár LAT

29. 9. - 1. 10. Světový pohár SUI

29. 9. - 1. 10. Evropský juniorský pohár AUT

 

Závody soutěží sekce OB

18. 3. Český pohár štafet PHK

 8. 4. Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB SJI

 9. 4. Český pohár štafet SJI

22. 4. Žebříček B-Morava – klasická trať TZL

23. 4. Český pohár štafet (M Moravy) TZL

 6. 5. Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet ZBM

 7. 5. Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu ZBM

13. 5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať SSU

13. 5. Žebříček B-Čechy – klasická trať VLI

14. 5. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať SSU

14. 5. Žebříček B-Čechy – krátká trať VLI

20. 5. Český pohár štafet ASU

20. 5. Český pohár, žebříček A – sprint ASU

21. 5. Český pohár štafet ASU

 3. 6. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – krátká trať VSP

 3. 6. Žebříček B-Morava – klasická trať VRB

 4. 6. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy – klasická trať KAM

 4. 6. Žebříček B-Morava – krátká trať VRB

 7. 6. Celostátní finále přeboru škol JPV

10. – 11. 6. Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati OSN+JHB

17. 6. Žebříček B-Čechy – klasická trať LPU

17. 6. Žebříček B-Morava – klasická trať MOV

18. 6. Žebříček B-Čechy – krátká trať LPU

18. 6. Žebříček B-Morava – krátká trať MOV

 9. 9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – klasická trať AOP

 9. 9. Žebříček B-Čechy – klasická trať OPI

10. 9. Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava – krátká trať AOP

10. 9. Žebříček B-Čechy – krátká trať OPI

16. 9. Český pohár štafet SHK

16. 9. Český pohár, žebříček A – sprint SJC

17. 9. Český pohár štafet SJC

23. – 24. 9. Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati CHA

 7. 10. Mistrovství a veteraniáda ČR štafet KSU

 8. 10. Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva KSU

 

Vícedenní závody

14. - 16. 4. Velikonoce ve skalách 2017 DKP

29. 4. - 1. 5. Jarní trojúhelník 2017 MLA

30. 6. - 2. 7. Cena střední Moravy (Šebětov) KON

13. - 16. 7. Grand prix Silesia (Černá Voda) AOP

14. - 16. 7. H.S.H. Vysočina cup CHT

26. - 30. 7. Bohemia Orienteering (Nový Bor) BOR

 4. - 6. 8. Advanta (Zdoňov) DOB

11. - 13. 8. Rumcajsovy míle (Brada) SJC

26. - 27. 8. Pěkné prázdniny s OB TUR

 1. - 3. 9. Cena východních Čech (Pustá Kamenice) LPU