1.závodžebříčku B Morava/současně Mistrovství Moravy a Slezka na klasické trati/

11.04.2011 20:46

Sobota 9.4.2011. Tento závod pořádal oddíl ASU-Magnus Orientiring s centrem závodu v Horních Studénkách.Tam na závodníky čekaly tratě v hodně kopcovitém terénu,smíšený les,množství hustníků,prudké údolí,rýhy a výrazné teréní tvary. V závodě startovalo přes 600.závodníků.Na velmi náročných tratích si v hlavních kategorijíchvedli nejlépe,v kateroriji D21E-Hana Hlavová z Konice a H21E-Marek Cahel z Luhačovic.Z našich závodníků se nejlépe dařilo Tondovi Peškovi,který ve své kategoriji H60B vyhrál s náskokem 5.ti minut a tím získal přeborníka Moravy a Slezska.

Další výsledky našich závodníků:V Kat.HDR-Daniela Bláhová 11.místo,D21C-Kateřina Bláhová 9.místo,D35B-Jana Sedláčková 11.místo,H14B-Ondra Sedláček 15.místo,Tomáš Tomeček 21.místo,H40B-Jarda Sedláček 9.místo,H45B-Jarda Končák 5.místo,H60B-Tonda Peška 1.místo.

V neděli se také v tomto terénu běžel český Pohár štafet.Celkem odstartovalo přes50 štafet,ve všech kategorijích.Náš oddíl postavil jednu štafetu mix. Štafeta běžela ve složení Tonda Peška,Jana Sedláčková a Jarda Sedláček.Tato štafeta skončila na 3.místě.

Napsal:Tonda Peška.