BBP - Modřický pohár

11.03.2009 22:35

V sobotu 7.3. jsme (Sedláčkovi) vyrazili na sedmý závod Brněnského běžeckého poháru (BBP), tentokrát do Modřic na Modřický pohár.

Běželo se Modřicemi, ulicemi a po silnici 3 okruhy......výškově to byla skoro placka a bylo to tedy rychlé....vítěz to dal za 32:04, třetí byl Malda z Vizovic.

Nejlíp z nás se umístil Honza, v přípravce byl třetí a bronzovou placku vybojoval finišem až v posledních 50-ti metrech. Ondra byl v mladších žácích pátý což je vzhledem ke konkurenci výborný výkon.

BBP pokračuje v neděli 21.3. - Běh kolem Myslivny, je to moc krásná trať, terén se střídá se silnicí a  celá trať závodu je pěkně vlnitá.

Posledním závodem je v rámci BBP 4.4. Černohorský soudek - polovina tratě pořád do kopce a druhá polovina...jak jinak pořád z kopce.