Na Mistrovství Moravy jsme sbírali medaile

19.04.2010 08:37

V sobotu 10.4.2010. se v Maletíně běželo mistrovství Moravy a Český pohár štafet. I přes chladné počasí tak v jednotlivcích odstartovalo 750 závodníků všech kategorií. Naši závodníci získali medaile a přeborníkem Moravy se stal Peška Antonín.

Výsledky všech našich závodníků:

Kat. H12C Tomeček Tomáš - 12.místo, H14B Ondřej Sedláček - 2.místo, H40B Jarda Sedláček 3.místo, H45B Jarda Končák - 7.místo, H60B Tonda Peška - 1.místo, D16B Klára Končáková - 11.místo, D35C Jana Sedláčková - 8.místo, Katka Končáková 14.místo a Kat. P3 Ladislav Tomeček - 7.místo.

Hned v neděli ráno jsme se vydali na závod štafet. Závodní prostor byl stejný jako v sobotu, ale tratě byly jinak postavené a náročnější. Běžel se Český pohár štafet a zároveň to bylo Mistrovství Moravy štafet. V kategorii H140 jsme měli štafetu ve složení:

1.úsek Jarda Končák, 2.úsek Tonda Peška, 3. úsek Jarda Sedláček. Naše štafeta Holešov v této kategorii zvítězila před Ostravou a štafetou Bruntálu.

Štafeta Mix běžela ve složení:1.úsek Jana Sedláčková, 2.úsek Katka Končáková a 3.úsek Ladislav Tomeček.Tato štafeta skončila na 5. místě.