Sprint a krátká v Zašové.

13.06.2022 18:52

V sobotu 11.6.2022. pořádal oddíl SKOB Vsetín v Zašové závod ve sprintu a odpoledne závod na krátké trati.Ranní sprint byl tak napůl lesní a městský.Začátek závodu byl kopcovitý lese mezi skalkami a pakulicemi Zašové.Všechny kategorie byly náročné na fizyckou kondici a také na orientaci.Výsledky našich závodníků jsou zde:Kat,D12C Brázdilová Kristýna 6.místo,D35C Drábková Kateřina 12.místo,D45C Sedláčková Jana 4.místo,H12C Boledovič Adam 11.místo,Sedláček Matěj 12.místo,H45C Sedláček Jarda 6.místo,H65C Peška Tonda 3.místo a P,Kroutil Milan 9.místo.

Odpoledne v 15.hod.odstartoval závod na krátké trati.Tento závod se běžel na mapě StračkaII.Klasický Valašský terén,spousta cest,průseků,melioračních rýh a také hustníků a zarostlých pasek.Proto všechny tratě byly ,jak fizycky tak orientačně náročné.Přesto závod absolvovalo asi 300.závodníků.Náš oddíl měl také zastoupení a tady jsou výsledky:Kat.D12C Brázdilová Kristýna 7.místo,D35C Drábková Kateřina 11.místo,D45C Sedláčková Jana 13.místo,H12C Sedláček Matěj 13.místo,H45C Sedláček Jarda 10.místo,H65C Peška Tonda 7.místo a P Kroutil Milan 11.místo.                                Napsal:Tonda.